Для майбутніх підприємців: паперова бюрократія зникає

imageМожливість не тільки відкрити рахунок для бізнесу, але й здійснити державну реєстрацію СПД або юридичної особ реалізував через свій сайт ПриватБанк.

В Україні, на відіміну від більшості інших країн, вже історично склалося, що відкриття будь-якого бізнесу пов’язане з великою кількістю документів та дозволів, які необхідно подати в ті чи інші інстанції, та з походами по кабінетах дозвільних центрів.

Старт бізнесу сама по собі не проста процедура, тому відкриття поточного рахунку підпримця чи юрособи також здається бізнесменам чимось неординарним та надскладним.

Однак усе набагато простіше, ніж очікують підприємці. Тепер можна значну частину реєстрації свого бізнесу провести через Інтернет. При цьому бізнесмени можуть зекономити не тільки час, але й гроші.

- На щастя, минають ті часи, коли для відкриття бізнесу необхідно було витратити безліч часу та документів, – каже керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. – Як відомо, для бізнесменів час – це гроші. Тому ми робимо все необхідне для того, щоб вони витрачали час тільки для своїх бізнесових справ.

Після відкриття рахунку майже всі операції клієнт може здійснювати дистанційно та за розкладом 24/7, тобто цілодобово сім днів на тиждень. Для цього ПриватБанк надає всі необхідні інструменти. Це інтернет-банк Приват24, платежі за телефоном, бухгалтерія он-лайн тощо.

У Херсонській області в ПриватБанку обслуговується більше 13 тис. підприємців та юридичних осіб, а загалом по Україні кожна третя юрособа України має рахунок в ПриватБанку.