c50

Адміністрація, професорсько - викладацький та студентський колектив Херсонського економічно-правового інституту

щиро вітають з 50-річним ювілеєм завідувача кафедри "Загальноюридичних дисциплін"

Скриля Сергія Анатолійовича!

З великою повагою та вдячністю ставляться до Вас, ювіляре, як співробітники, так і Ваші студенти.,бо Ви - прекрасна людина, талановитий юрист та керівник підрозділу. Тож, бажаємо Вам міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у нелегкій праці, вірних соратників та друзів, благополуччя у сім'ї.

Будьте завжди у гарному настрої, хай буде більше позитиву навколо Вас і нехай Вам у всьму щастить!

Передамо телефони бійцям у зоні АТО для безкоштовного зв’язку!

staryj-mobilnyj-telefonПриватБанк та оператор мобільного зв’язку PEOPLEnet запросили українців приєднатися до благодійної ініціативи та передати непотрібні CDMA-телефони українським воїнам у зоні АТО.

Передати непотрібний CDMA-телефон можна до 1 жовтня в будь-яке з 3000 відділень ПриватБанку по всій Україні. Приймаються всі телефонні трубки, навіть з непрацюючим акумулятором і без зарядного пристрою. Якщо апарати будуть здані з RUIM-картою або з прошитим номером в самому телефоні, договори на телекомунікаційні послуги будуть попередньо розірвані.

PEOPLEnet встановлює на такі апарати безкоштовний зв’язок всередині своєї мережі та відправляє українським воїнам в зону АТО.

«Першими на заклик принести телефонні трубки відгукнулися співробітники банку, – йдеться у повідомленні прес-служби ПриватБанку. – До закінчення акції планується зібрати понад 10 тис. апаратів тільки серед співробітників банку. Ми запрошуємо всіх бажаючих, у кого є непотрібні телефони, також взяти участь в акції».