Які ж вони, наші випускники?!

15.03.2014 року о 12:00 в інституті відбулася щорічна зустріч з випускниками.

Спочатку випускників привітала ректор Покотилова Валентина Іванівна і відзначила, що саме вони є нашим оплотом і найкращою рекламою.
11

Привітальне слово прозвучало і від декана та колишньої студентки ХЕПІ Шульги Наталії Віталіївни.
12
На випускників цього року чекали особливі сюрпризи - чудовий спів студентки групи БА-41 Руденко Аліси
13
... і зовсім юної гості нашого свята - Лісовської Олександри.
14
Роман Матюха та Юрій Козійчук (студенти 1-го курсу) розвеселили усіх присутніх своїм текстовим гумором.
15
Влад Щур, студент групи БА-31, підготував професійне слайд-шоу з фотографіями з останнього дня студента.

Немовірно смачні презенти були від Максима Сєдіна (студент гр. МВ-41, голова Студради ХЕПІ) та Ірини Федорової (студентка гр. Ю-41).

Здається, наші випускники були приємно здивовані і розчулені, випускниця 2009 року спеціальності "Облік і аудит", а нині бухгалтер Північної виправної колонії №90 у м. Херсоні, щиро говорила про гостинність рідного інституту, надзвичайний професіоналізм та людяність викладачів вузу і дякувала за отримані знання та досвід.

До нових зустрічей, наші випускники, приходьте до нас частіше!!!!!!!!!!!!!