Співробітництво з Польщею

Відповідно до державної політики України в галузі міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти Херсонський економіко-правовий інститут в 2010 році уклав договір про партнерство з Університетом інформаційних технологій та менеджменту в Жешові (Польща) за програмою «1 плюс 1», яка відкриває нові можливості розвитку в рамках Європейського Союзу.

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові має чималий досвід у реалізації міжнародних проектів, у тому числі з кількома українськими ВНЗ, такими як:

• Національний університет ім. Івана Франка у Львові
  • Європейський Університет у Києві
  • Національний технічний університет України,
  • Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича
  • Бердянський університет менеджменту і бізнесу
  • Східноукраїнський національний університет імені В. Даля
  • Галицька академія
  • Львівський інститут менеджменту

Підписання партнерського договору між нашим інститутом і Уітмен відкриває нові можливості для набуття освіти та кваліфікації європейського рівня. Студенти ХЕПІ, взявши участь у програмі «1 ? плюс 1 ?», отримають диплом університету з Європейського союзу, що в свою чергу надасть їм безсумнівні переваги на міжнародному ринку праці.
Для того, щоб взяти участь в програмі необхідно здати певні предмети з програмних мінімумів ("Програма „1 плюс 1” список предметів). І вже починаючи з четвертого, протягом трьох наступних семестрів, можна продовжити навчання в Уітмена і отримати диплом європейського зразка, який дасть можливість працевлаштування в престижних міжнародних підприємствах на території Європейського Союзу.