м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Шановна Валентина Іллівна!

Нехай літа не стануть тягарем,
Нехай душі не вигасне зірниця,
Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити,
Щоб Ви змогли усе життя своє
В здоров'ї й радості багато літ прожити!

Звіт про Науково–практичну конференцію «ЕКОНОМІЧНА КОНВЕРГЕНЦІЯ КРАЇН - ЧЛЕНІВ ЄС: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНИ» (в рамках програми Жана Моне)

Звіт про Науково – практичну конференцію

«ЕКОНОМІЧНА КОНВЕРГЕНЦІЯ КРАЇН-ЧЛЕНІВ ЄС:
ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНИ»
(в рамках програми Жана Моне)


11 – 13 вересня 2013 року в Херсонському економічно – правовому інституті відбулася науково – практична конференція «Економічна конвергенція країн - членів ЄС: досвід та перспективи для України» (в рамках програми Жана Моне).

З привітальним словом виступила і відкрила конференцію ректор інституту, доктор економічних наук, професор, керівник проекту «Економічна конвергенція України та ЄС» Покотилова В.І.
Програма конференції була реалізована упродовж 3-х днів у процесі роботи 3-х секцій: “Проблеми сучасного розвитку економіки ЄС”, “Особливості механізму управляння економікою ЄС в умовах конвергенції” та “ Перспективи зближення економік ЄС і України ”.

Актуальність обраної проблематики для проведення науково-практичної конференції не викладає сумнівів, оскільки України знаходиться на передодні підписання договору про асоціацію з ЄС.

Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як провідних вчених, представників органів місцевого самоврядування, викладачів вищих навчальних закладів так і студентської молоді.

У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання проблем економічної конвергенції та інтеграції України та ЄС, а саме:

  • - Шаповалова Валентина Миколаївна, координатор проекту, к.е.н., доцент - Презентація проекту програми Жана Моне «Економічна конвергенція України та ЄС».
  • - Білорусов Сергій Георгійович – директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, к.т.н., доцент - «Правове середовище функціонування євро бізнесу: досвід для України».
  • - Жильцов Олександр Леонідович – начальник юридичного управління апарату Херсонської обласної державної адміністрації, к.ю.н., «Особливості правового регулювання державної служби в країнах ЄС»,
  • - Багмет Михайло Олександрович - проректор Чорноморського державний університет імені Петра Могили, д. і. н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, керівник проекту програми Жана Моне – «Особливості євроінтеграціної роботи на Миколаївщині в умовах конвергенції».
  • - Тюхтенко Наталія Анатоліївна – проректор з навчальної та науково – педагогічної роботи, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Херсонського державного університету – «Проблеми форм євро інтеграційних процесів».
  • - Бігун Володимир Іванович - виконуючий обов’язки Голови правління Херсонської обласної організації союзу економістів України – «Стратегія розвитку територій півдня України в контексті перспектив конвергенції з ЄС».
  • - Сіленков Борис Віталійович - директор Херсонської дирекції банку «Київська Русь», к.е.н., доцент - «Плюси та мінуси євроінтеграції України».
  • - Абсава Людмила Олександрівна - учасник проекту програми Жана Моне «Економічна конвергенція України та ЄС», к.е.н., доцент - «Євроінтеграція: перезавантаження».
  • - Копитіна Ірина Володимирівна – учасник проекту програми Жана Моне «Економічна конвергенція України та ЄС», к.е.н. - «Соціальне страхування країн – членів ЄС: досвід та перспективи для України».

Всього у конференції прийняли участь більше 120 учасників, серед яких представники Херсонської обласної державної адміністрації, політичні діячі, активісти державних і громадських організацій Південного регіону України. Провідні науковці та викладачі вищих навчальних закладів і науково - дослідних установ України, аспіранти, студенти. Зроблено 42 доповіді фахівців в галузі євроінтеграції.

Тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції буде опублікована колективна монографія та розміщені на сайті інституту матеріали тез учасників конференції.

За результатами Науково-практичної конференції «Економічна конвергенція країн - членів ЄС: досвід та перспективи для України» (в рамках програми Жана Моне). її учасниками підготовлена та схвалена Резолюція.

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)


Hosting Ukraine

Создание сайтов