м.Херсон, вул Кримська, 130
+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

+38-0552-51-25-62
(секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)

Херсонський економічно-правовий інститут

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

mej den studenta

Шановні студенти ХЕПІ! Адміністрація інституту щиро вітає Вас з веселим святом, з Міжнародним днем студента!

Приймайте побажання наполегливості і винахідливості у навчанні, вірних друзів і цікавих знайомств, безтурботної юності і задоволення від життя, широких горизонтів і блискучих перспектив, нових відкриттів, планів і здійснення мрій!

Ви, студенти, наше теперішнє і майбутнє. Ви – сподівання і надія України!

Звіт про проведення круглого столу «Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України»

25 вересня 2015 року на базі Херсонського економічно-правового інституту проведено круглий стіл на тему: «Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України».

Співорганізаторами заходу були Херсонський економічно – правовий інститут, Управління Пенсійного фонду України у м. Херсон, Громадська організація «Об’єднання Самопоміч»

В заході прийняли участь близько 30 осіб: представники Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, бізнес-асоціацій, суб’єктів господарювання, засобів масової інформації, науковці та фахівці
Протягом засідання круглого столу були розглянуті наступні питання:

  • Концептуальні засади бюджетно-податкової політики в сучасних умовах.
  • Бюджетне та податкове регулювання регіонального розвитку.
  • Формування та оцінка податкового потенціалу регіону: теоретичні та практичні аспекти.
  • Актуальні проблеми та перспективи реформування податкової системи України.
  • Інституційне забезпечення податкового менеджменту в Україні.
  • Нормативно-правові засади функціонування системи оподаткування: європейський досвід та Україна.

Під час заходу обговорено актуальні проблеми сучасної бюджетно-податкової політики та економічного розвитку Херсонщини. Представники пенсійної галузі розповіли присутнім про перспективи впровадження та механізм функціонування накопичувальної системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування. Підкреслили, що запровадження накопичувальної системи дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку. Також зосередили увагу слухачів на створенні у Пенсійному фонді України нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Для громадян - це можливість звернутися за вирішенням своїх пенсійних питань до будь-якого управління Фонду, незалежно від місця проживання, отримати консультацію чи надіслати документи дистанційно.

Представники фіскальних органів в обговоренні зосередились на запровадженні максимально ефективного механізму адміністрування та максимально комфортних ставок податків як для платників, так і для державного бюджету. Особливо «бурхливе» обговорення викликала проблема зниження податкового навантаження на заробітну плату, що стимулюватиме перехід від «зарплат в конвертах» до легальної оплати праці в країні. З метою покращення адміністрування податків та обслуговування платників пропонується запровадження системи автоматизованого обліку товарообігу від імпортера виробника до кінцевого споживача за допомогою ЕAN-кодів (штрих-кодів), що унеможливить мінімізацію податків несумлінними платниками.

Кожен учасник заходу висвітлював своє бачення щодо існуючих проблем та висловлював свої пропозиції і думки щодо удосконалення бюджетно-податкової політики в контексті регіонального розвитку.

Херсонський економічно-правовий інститут (ХЕПІ) - недержавний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - высшее учебное заведение III уровня аккредитации

м.Херсон, вул Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку)

+38-0552-34-33-61 (приймальна комісія)

  +38-0552-51-25-62 (секретар ректора)

+38-0552-34-36-25 (факс)


Hosting Ukraine

Создание сайтов