65let

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив інституту щиро вітають з днем народження,

65-річним ювілеєм завідувача кафедри "Фізичного виховання" Роговського Володимира Григоровича.

Бажаємо Вам, шановний імениннику, відмінного здоров'я, великого особистого щастя, людської поваги та натхнення, не зупинятись на досягнутому та сміливо і наполегливо йти вперед! Ваш досвід та авторитет хай буде в пригоді ще надовгі роки.

Веселого Вам дня народження та щирих привітань!!!

Звіт про міжвузівську студентську конференцію

23 квітня 2015 року на базі Херсонського економічно-правового інституту відбулась Міжвузівська студентська конференція «Європейський вибір України: перспективи регіонального розвитку» в рамках програми Жана Моне «Економічна конвергенція України та ЄС».

Співорганізаторами науково-практичної конференції виступили Херсонський економічно-правовий інститут, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, Херсонський державний аграрний університет, Херсонський національний технічний університет.

Конференція зібрала кращих представників молодої наукової еліти з провідних вищих навчальних закладів Херсонської та Миколаївської областей.

На офіційному відкритті конференції з вітальним словом до учасників звернулася проректор науково-методичної роботи Кузьменко Людмила Валентинівна. Вона зауважили, що конференція є підсумком роботи студентського наукового товариства Херсонського економічно-правового інституту за 20 років і є дійсно масштабною, адже заявки на участь у конференції подали більше 100 осіб. Також вона відмітила актуальність конференції в аспекті розвитку міжвузівського співробітництва студентів, аспірантів та молодих вчених, здійснення обміну досвідом проведення наукових досліджень з актуальних проблем регіонального розвитку в контексті європейського вибору України.

На пленарному засіданні з доповідями виступили 14 молодих дослідників, а саме:

• Яриш Юлія Геннадіївна – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського - «Концепція економічного розвитку України за умови єврорегіонального співробітництва»
  • Одінцова Марія Ігорівна – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського - «Необхідність забезпечення переробки небезпечних відходів в Україні»
  • Гайдарджи Анастасія Валентинівна – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського - «Фондовий ринок в контексті фінансової системи»
  • Кіт Анастасія Костянтинівна – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського - «Функціональні елементи податку на нерухоме майно, відмінне від земельних ділянок»
  • Вальховський Данило Сергійович – Херсонський державний аграрний університет - «Зайнятість і безробіття як форма соціально-трудових відносин в умовах регіонального ринку»
  • Покотило Олена Павлівна – Херсонський державний аграрний університет - «Економіко-правові інструменти регулювання конкуренції»
  • Бевз Тетяна Миколаївна – Херсонський державний аграрний університет – «Фріланс сучасна форма співробітництва на українському ринку праці»
  • Мовчан Альона Ігорівна – Херсонський державний аграрний університет - «Регулювання інфляційних процесів як основа стабільного розвитку регіонів»
  • Маринич Тетяна Валентинівна – Херсонський економічно-правовий інститут - «Тіньова економіка України: причини її виникнення»
  • Радіонова Олена Юріївна – Херсонський економічно-правовий інститут - «Адаптація антикорупційного законодавства України до стандартів ЄС»
  • Захарчук Юлія Олександрівна – Херсонський економічно-правовий інститут - «Гармонізація податкового законодавства України до законодавства ЄС»
  • Шаповалов Ігор Валерійович – Херсонський економічно-правовий інститут - «Антикризове управління підприємствами сільськогосподарського машинобудування України»
  • Вергун Наталя Миколаївна – Херсонський економічно-правовий інститут - «Розвиток інфраструктури туристичного ринку Херсонської області»
  • Мішеніна Олена Володимирівна – Херсонський економічно-правовий інститут - «Використання міжнародних стандартів якості ISO у практиці вищих навчальних закладів України»

В рамках роботи конференції працювали 5 секцій за науковими напрямками:
Секція 1. Теоретичні та практичні аспекти регіонального розвитку;
Секція 2. Уніфікація законодавства України до європейських стандартів та цінностей;
Секція 3. Актуальні питання облікового, аналітичного та контрольного забезпечення управління підприємством;
Секція 4. Фінансові механізми забезпечення регіонального розвитку;
Секція 5. Пріоритети розвитку менеджменту та маркетингу в інтеграційних умовах.

Учасники конференції відзначили доброзичливу атмосферу, яка дозволила вести конструктивну і водночас толерантну дискусію. Конференція змогла об’єднати погляди різних молодих дослідників, адже обговорення – це є всебічне бачення тієї чи іншої проблематики.

За результатами роботи конференції обговорено і ухвалено рекомендації, спрямовані на пошук шляхів вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу.

Усі учасники конференції отримали сертифікати, які засвідчують їх участь у Міжвузівській студентській конференції як мотивацію для нових досліджень.

За результатами роботи конференції буде видано збірник матеріалів «Європейський вибір України: перспективи регіонального розвитку».

Оргкомітет Міжвузівської студентської конференції «Європейський вибір України: перспективи регіонального розвитку» дякує учасникам за плідну роботу та бажає подальшого наукового зростання!