Міжнародна науково-практична конференція

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Економічна конвергенція Європейського союзу та країн Східного партнерства», яка відбудеться 28-29 травня 2015 року у Херсонському економічно-правовому інституті.

Співорганізатори Міжнародної науково-практичної конференції:

• Університет інформаційних технологій та менеджменту м. Жешов (Польша) Гродненський державний університет імені Янки Купали (Білорусь).
  • Запорізький національний університет.
  • Чорноморський державний університет ім. Петра Могили.
  • Українська асоціація європейських студій (UESA).
  • Херсонська обласна організація спілки економістів України.

Інформаційний листт

Запрошення на конференцю