Міжвузівська студентська конференція

Шановні колеги, доброго дня!

Херсонський економічно-правовий інститут спільно з Чорноморським державним університетом імені Петра Могили, Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського (кафедра фінансів та кредиту), Херсонським державним аграрним університетом (кафедра економічної теорії і статистики), Херсонським національним технічним університетом (кафедра фінансів) запрошує Вас взяти участь у Міжвузівській студентській конференції «Європейський вибір України: перспективи регіонального розвитку».

Останній термін прийняття матеріалів до друку – 13 квітня 2015 р. (включно).

До участі в конференції запрошуються студенти, магістранти та аспіранти які активно займаються науковими дослідженнями в сфері економіки та права.

Детальна інформація про конференцію міститься в додатку до цього листа та на сайті http://www.hepi.edu.ua

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

З повагою,