З 19-21 листопада 2014 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний інформаційний простір в освітній і науковій діяльності: проблеми становлення, особливості організації, ефективність та перспективи розвитку», присвячена 10-річчю Центрально – Європейського університету.

1304 sevs ru logoОрганізатори конференції:
Центрально – Європейський університет м. Скаліца (Словаччина),
Оксфордська академія з питань освіти та розвитку (Великобританія),
Міжнародний університет Св. Іоанна (Італія),
Академія праці та соціальних відносин (Росія),
Інститут транскордонного співробітництва (Україна)
Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень (Україна).

Захід проходив на базі відділення Центрально – Європейського університету у м. Кошіце (Словаччина).
У роботі конференції взяли участь провідні науковці та освітяни 32 навчальних закладів України, Словаччини, Угорщини, Великої Британії, Італії, Австрії, Польщі, а також, провідні юристи, економісти, представники технічних спеціальностей та аспіранти, докторанти і студенти вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн.
Від Херсонського економічно-правового інституту у роботі конференції приймала участь завідувач кафедри менеджменту Доброзорова О.В.

Робота міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний інформаційний простір в освітній і науковій діяльності: проблеми становлення, особливості організації, ефективність та перспективи розвитку» здійснювалася у формі пленарного засідання, яке пройшло на високому науково-теоретичному рівні. Кожен з почесних членів президії мав нагоду привітати учасників з початком роботи конференції та урочисто відкрити захід.

На сьогоднішній день розширення співпраці між ХЕПІ та європейськими вишами є пріоритетним завданням у діяльності інституту, яка передбачає:

• • Обмін професорсько-викладацьким складом та науковцями з метою стажування, читання лекцій, проведення спільних навчальних та наукових заходів.
  • • Проведення спільних конференцій та семінарів за узгодженою тематикою, обмін науковою літературою, надання змоги співробітникам університетів публікувати наукові статті, а також результати спільної науково-дослідницької діяльності в журналах та наукових виданнях ВНЗ.
  • • Спільну участь в міжнародних академічних програмах, виконання спільної дослідницької роботи в рамках міжнародних грантів.
  • • Співробітництво в організації програм обміну студентами з метою навчання, стажування, виробничої практики, дослідницької роботи.
  • • Розробку спільних проектів на отримання грантів національних та міжнародних програм.

На урочистому закритті заходу учасників конференції було відзначено міжнародними європейськими дипломами.