Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - негосударственное высшее учебное заведение III уровня аккредитации

Сайт Херсонського економічно-правового інституту (ХЕПІ)

Сайт Херсонского экономико-правового института (ХЭПИ)

ПВНЗ "Херсонський економічно-правовий інститут" здійснює підготовку студентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст, бакалавр, магістр.

В Херсонському економічно-правовому інституті проводиться навчання на двох факультетах: факультет денної та факультет заочної форми навчання.

Херсонський економічно-правовий інститут веде підготовку фахівців згідно освітньо-професійних програм:

Молодший спеціаліст:

• Фінанси, банківська справа та страхування.
  • Право.

Бакалавр:

• Фінанси, банківська справа та страхування.
  • Право.
  • Менеджмент.
  • Облік і аудит.

Магістр:

• Фінанси, банківська справа та страхування (1,5 роки).
  • Бізнес – адміністрування (1,5 роки).

Навчальний процес здійснюється в двох корпусах загальною площею 9400м2 . За час розвитку в інституті були створенні 28 спеціалізованих кабінетів, 6 комп’ютерних кабінетів на 86 місць, які обладнані найсучаснішою технікою і підключенні до Інтернету, бібліотека на 170 місць, функціонує 2 студентських кафе, є власний спортивний зал.

В Херсонському економічно-правовому інституті працює високопрофесійний професорсько-викладацький склад, який нараховує 32 особи.

Херсонський економічно-правовий інститут, незважаючи на свою молодість, славиться своїми спортивними досягненнями. В інституті сформована власна футбольна команда, яку тренує завідувач кафедри «Фізичного виховання», майстер спорту з футболу, екс-гравець «Шахтаря» Роговський Володимир Григорович.

Команда КВК (клубу веселих та кмітливих) є дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Барви осені - 2015» асоціації недержавних вищих навчальних закладів України та володарем гран-прі міжнародного конкурсу «Весняна хвиля» в 2015 році.