valentina ilinichna

Херсонский экономико-правовой институт (ХЭПИ) - негосударственное высшее учебное заведение III уровня аккредитации

Сайт Херсонського економічно-правового інституту (ХЕПІ)

Сайт Херсонского экономико-правового института (ХЭПИ)

Херсонський економічно-правовий інститут здійснює підготовку студентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст у відповідності з одержаною державною ліцензією та отриманими сертифікатами державної акредитації, видає дипломи державного зразку.

В Херсонському економічно-правовому інституті проводиться навчання з денної та заочної форми навчання на двох факультетах та заочній формі навчання.

За рейтингом серед вищих навчальних закладів України Херсонський економічно-правовий інститут в 2001 році ввійшов в двадцятку кращих українських ВУЗів та нагороджений дипломом.

Херсонський економічно-правовий інститут веде підготовку фіхівців згідно кваліфікаційних рівней

Бакалавр:

• правознавство;
  • облік і аудит;
  • фінанси і кредит;
  • менеджмент організацій;
  • менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Спеціаліст:

• облік і аудит;
  • фінанси і кредит;
  • менеджмент організацій;
  • менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Магістр:

• фінанси і кредит (1 рік стаціонар або заочно);
  • бізнес-адміністрування (1,5 або 2 роки стаціонар).

Навчальний процес здійснюється в двох корпусах загальною площею 9400м2 . За час розвитку в інституті були створенні 28 спеціалізованих кабінетів, 6 комп’ютерних кабінетів на 86 місць, які обладнані найсучаснішою технікою і підключенні до Інтернету, бібліотека на 170 місць, функціонує 2 студентських кафе, є власний спортивний зал.

В Херсонському економічно-правовому інституті працює високопрофесійний професорсько-викладацький склад, який нараховує 79 осіб, з яких 63 особи є штатними працівниками, 16 працюють за сумісництвом. Докторів наук, професорів 12%, кандидатів наук, доцентів 59%.

Херсонський економічно-правовий інститут, незважаючи на свою молодість, славиться своїми спортивними досягненнями. Футбольна команда ХЕПІ стала в другий раз володарем кубка Херсону в 2010 році, зайняла перше місце в першості міста у 2006 році, срібний призер першості серед ВУЗів м. Херсона в 2007 році. Волейбольна команда дівчат – чемпіон області, а чоловіча – призер міста.

Команда Клубу веселих та кмітливих є дипломантом Всеукраїнського конкурсу „Барви осені - 2006” асоціації недержавних ВУЗів та володарем гран-прі міжнародного конкурсу „Весняна хвиля” в 2005 році.